14K Gold Filled PLUS Blank Bar Necklace / SBB0019GF
Product image 1
1 / 8
+3
Size/Dimensions(Bar): 32mm x 5mm (1.26" x 0.20")
Size Dimensions(Engravable Area): 28mm x 5mm (1.1" x 0.19")
Size/Dimensions(Thickness): 2.2mm
Size/Dimensions(Necklace Length): 18"
Weight: 6g
Weight: 6g
-65%
Description